in

НАПРАВЕТЕ САМИ: Аксесоари за вашата коса! (ВИДЕО)

Искористете ја старата облека и парчињата кои веќе не ги користите и дадете им втор живот во облик на аксесоари за вашата коса. Погледнете како да го направите тоа во неколку лесни чекори во следното видео:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote