in

NARCOS: MEXICO добива трета сезона!

Netflix објави дека го обновува неговиот светски хит, Narcos: Mexico за трета сезона. Narcos: Mexico за прв пат искочи во 2018, а нејзината втора сезона започна со емитување на почетокот на оваа година. Narcos: Mexico ја доловува приказната за нарко-босот Felix Gallardo и неговиот пат до врвот на криминалното подземје.

Eric Newman нема да биде режисер оваа сезона, туку тој ќе му го отстапи местото на Carlo Bernard. Narcos е глобален хит на Netflix и има милиони гледачи ширум светот. Тој ни ги носи приказните на нарко картелите и нивните шефови на малите екрани.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote