in

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ! 50 килограми послабата Адел прв пат во јавноста!

Најдобрата британска вокалистка Адел се појави во улога на деби водител на култната шоу програма во саботата навечер во живо. Ова е прво официјално појавување на Адел во јавноста откако изгуби повеќе од педесет килограми и целосно се трансформираше.

Во елегантен вечерен фустан и со маска, Адел ја фасцинираше милионската публика со својата нова фигура.

Адел зборуваше за новиот албум во шоуто, изјавувајќи дека тој сè уште не е завршен, но се пошегува и на слабеењето, изјавувајќи дека поради пандемијата на коронавирусите, морала да „остави половина од себе“.

„Срцето ми беше скршено многу пати. Првиот пат на 19 години, подоцна кога имав 21 година, а потоа на 25 години “, се пошегува Адел, споменувајќи ги имињата на нејзините хит албуми.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote