in

НЕСЕКОЈДНЕВНА ГЛЕТКА! СТАТУА СПРЕЧИ ВОЗ ОД ПАЃАЊЕ! [ФОТО]

Голема скулптура на кит запре железничка несреќа откако се проби низ бариера на холандска железничка станица.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote