in

Несреќна жена падна во длабока шахта од 1 метар поради несовесни крадци! [ВИДЕО]

Во инцидентот во Измир, крадците го украле капакот на шахтата за инфраструктура. Една жена падна во јамата, која беше отворена околу 4 дена и со лента околу неа. Тие моменти се рефлектираа на безбедносната камера..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote