in

Netflix Најави 25 Нови Филмови И Серии За Во Октомври

Netflix ги објави датумите на дел од филмовите и сериите кој планира да ги објави во Октомври годинава. Некои од нив не им се објавени датумите но со сигурност ќе ја имаат својата премиера во Октомври, како на пример: Mank – биопик за креирањето на Citizen Kane.

1ви Октомври е силен старт за Netflix, откако откри дека најголем дел од новиот материјал ќе дебитира на овој датум. Тука е вклучен мистериозниот трилер на Alexandra Daddario – We Have Always Lived in the Castle, комедијата на Taika Waititi – Hunt for the Wilderpeople и војната драма на Orlando Bloom – The Outpost.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote