in

Nikolaj Coster-Waldau и Charles Dance повторно се спојуваат во новиот филм на Netflix!

Зимата станува се постудена и температурите опаѓаат длабоко под нулата низ целиот свет. Ова звучи како сцена од популарната зима од серијата Game of Thrones. Иако во овој филм глумат истите актори од мегапопуларната серија, сепак нема ниту една допирна точка.

Најновиот филм на Netflix, Against the Icе е базиран на дански роман со истото име. Во овој филм повторно се спојуваат акторите Coster-Waldau и Dance кои ги толкуваа ликовите во GOT на Jaime и Tywin Lannister како татко и син.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote