in

Netflix откри кога излегува новата сезона на Brooklyn Nine-Nine!

Стриминг платформата Netflix конечно даде одговор на прашањата кои секојдневно ги добиваше од своите фанови. Седмата сезона на комедијата Brooklyn Nine-Nine наскоро ќе биде објавена на платформата.

„Најдобар ден во годината е кога ние можеме да ви дадеме одговор околу тоа кога ќе искочи најновата сезона од Brooklyn Nine-Nine, а денес е тој ден. Седмата сезона од комедијата ќе можете да ја погледнете на 26 Март на Netflix“ соопштија од платформата на социјалните мрежи.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote