in

Што?Што?

НЕВЕРОЈАТЕН ВОЛЕЈ! Тежок за објаснување! [ВИДЕО]

Шпанскиот тенисер Никола Кун беше елиминиран на стартот на турнирот во Хамбург, но за неговиот волеј и освоениот поен ќе се зборува уште долго. Едноставно неверојатно! 

извор: Спортклуб

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote