in

НЕВЕСТА, МЛАДОЖЕНА И СВЕКРВА! [ВИЦ]

Откако се венчале, сите станале да им честитаат на невестата и младоженецот. Токму во тоа време, струјата отишла.. Додека сите реагирале со „ааа“, мајката на младоженецот многу гласно ги кажала своите мисли. Животот на мојот син стана црн уште од првата минута!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote