in

Полицијата во Њујорк почна да ги користи кучињата-роботи! [ВИДЕО]

Полицијата, која добила известување за упад во куќа утрото во Newујорк, била придружувана од куче-робот, кое го именувале како „Digidog“. Додека се зборуваше дека кучето робот, тешко околу 70 килограми, ќе заземе свое место во многу области од животот во блиска иднина, овој пат беше на дневен ред да ја придружува полицијата во Њујорк.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote