in

НЕЈМАР СЕ СРУШИ КОГА ЈА ДОЗНА ВИСТИНАТА! ДЕВОЈКАТА КОЈА ЈА ЗАПРАТИ НА СОЦИЈАЛНАТА МРЕЖА Е.. [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Нејмар, ја запрати згодната Мелоди Пеналвер, на Инстаграм. Сепак, се покажа дека убавата манекенка е во врска веќе 9 години со нејзин телевизиски колега!

На Нејмар му се допадна фотографијата на која Мелоди Пеналвер лежи покрај базенот во црно бикини, медиумите веднаш тврдеа дека фудбалерот се заљубил во згодната Пеналвер.

Сепак, шпанскиот печат имаше лоши вести за Нејмар. Според извештајот, Мелоди Пеналвер има 9-годишна врска.

Дечкото на Мелоди, Кристијан Херез е водител на телевизиско шоу како нејзе и тие се заедно многу многу години.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote