in

ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ДЕНОТ: Незгоди на неделата! (ВИДЕО)

Насмевнете се на туѓа сметка на овие несмасни незгоди кои им се случиле на луѓета, а за наша среќа (нивна несреќа) некој успеал да ги сними со камера. Видеото може да го најдете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote