in

НИКОГАШ НЕ ИЗГЛЕДАЛА ПОДОБРО! Пејачката во минијатурен костим покажа позадина која се смета за најскапа во светот – вреди дури 27 МИЛИОНИ ДОЛАРИ! [ФОТО]

Дека Џенифер Лопез изгледа одлично и на 52 години веќе никој не се сомнева, а пејачката овие денови ги поминува на плажа и многумина се согласуваат дека никогаш не изгледала подобро од сега.

Џенифер и самата е свесна за тоа, па затоа позираше на Инстаграм во минијатурно бикини, а својата позадина вредна 27 милиони долари ја стави во преден план, која ја обезбеди пред неколку години.

На самиот почеток на годината, пејачката ги почести обожавателите со жешка фотографија. Џенифер не се грижи само за задникот, туку за целото тело, што е јасно видливо, но задникот е нејзин заштитен знак уште од почетокот на нејзината кариера.

Одлуката да ја осигура донела откако паднала на задникот на „Американските музички награди“ додека ја изведувала песната „Louboutins“. Џенифер прва ги популаризираше бујните женски облини, пред се задникот, по долгата ера во 90-тите години на минатиот век кога идеалот беше тенко женско тело.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote