in

СИТЕ ПОГЛЕДНИ ФОКУСИРАНИ НА ОВАА ЖЕНА! Нејзиното издание е ЧИСТА ПРОВОКАЦИЈА – никогаш не сте виделе толку безобразна креација!

Волшебно!

Неодамна, Лорен Кокс, актерка и ЛГБТ активист, крена голема прашина со тоа што се појави на престижните американски музички награди во Лос Анџелес.

Таа се појави во црно боди облечено опкружено со светки со длабоко деколте, кое го надополни со златна асиметрична наметка.

Оваа необична креација беше прилично провокативна со оглед на тоа дека целата страна на телото беше целосно изложена, но самодовербата на оваа дама направи да изгледа спектакуларно и воопшто не е вулгарно.

Лаверн придонесе за вамп изглед со прекрасни бранови во косата и фантастична шминка, а стајлингот го надополни со ефективен накит и црна облека.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote