in

WTFWTF

Меси и маестралните слободни повторно блеснаа! [ВИДЕО]

Ниту живиот ѕид, ниту играчот кој лежеше на тревата, ниту играчот на стативата не успеаја да го спречат Лео Меси да постигне уште еден одличен погодок од слободен удар.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote