in

Видео на НЛО кое се тврди дека е од Америчката морнарица! [ВИДЕО]

Сликите споделени на социјалните мрежи од лицето по име Џереми Корбел, кое студира НЛО, создадоа многу полемики. Според тврдењето на Џереми, предметот во форма на пирамида на сликите е НЛО.

Белешка: Ова видео не е потврдено и со сигурност не ја одразува вистината.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote