in

ЕФТИНО! Ноќ во куќата на „Пријатели“ чини..

Откако беа објавени новите епизоди на „Пријатели“, интересот за станот во Њујорк, каде се снимаше оваа популарна серија, расте.

Станот стана многу популарен и е во туристичката понуда на градот, а можно е да се испробаат и оригиналните носии што ги носат актерите во серијата.

Станот е вклучен во понудата на „Booking“, сместувањето чини 20 долари и не можете да останете подолго од две ноќи.

Вечера е организирана за посетители, а утрото е резервирано за кафе и кроасани.

Актерската екипа на популарните „Пријатели“ ја сочинуваат Метју Пери, Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мет Лебланк и Дејвид Швимер.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote