in

Нов анимиран филм – MASTER (ТРЕЈЛЕР)

Master е анимиран филм кој е продукција на две студија. Филмот е режиран од страна на режисерот Peter Ramsey. Ја следи приказната на шампионот по боречки вештини Оливија. Погледнете го трејлерот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote