in

Нов филм на Брус Вилис – COSMIC SIN (ТРЕЈЛЕР)

Cosmic Sin е најновиот американски научно фантастичен филм кој е режиран од Едвард Дрејк, а во него глумат популарните Брус Вилис и Френк Грило. Филмоте е веќе искочен, а трејлерот можете да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote