in

Нов филм на легендарниот режисер Стивен Спилберг! Погледнете како тој изгледа! (ВИДЕО)

West Side Story е најновиот филм на оскаровецот Стивен Спилберг и е романтична мјузикл драмата која се случува во 1950тите години во Њу Јорк. Погледнете како изгледа филмот:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote