in

Нов филм на Michael B. Jordan – WITHOUT REMORSE (ТРЕЈЛЕР)

Поранешен SEAL агент се префрла во CIA за да им се освети на убијците на неговата девојка, кои работат за моќен нарко-бос. Погледнете го трејлерот за новиот филм на Michael B. Jordan подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote