in

Нов филм за зомбиња на Netflix – ARMY OF THE DEAD (ТРЕЈЕЛР)

Army of the Dead е филм за зомби апокалипсата кој пристигнува на Netflix и е режиран од популарниот режисер Zack Snyder. Погледнете го новоизлезениот трејлер за филмот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote