in

Трејлер за новата научна-фантастика – VOYAGERS (ВИДЕО)

Voyagers е научна-фантастика напишана и режирана од Neil Burger. Во филмот глумат Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Colin Farell и Chante Adams. Се очекува да дебитира на филмското платно на 8 Април. Погледнете го неговиот трејлер:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote