in

Нов мегахит – TRIGGER POINT (ТРЕЈЛЕР)

Приказната го следи пензионираниот агент на американската војска, Николас Шо, кој станува професинален убиец на најбараните криминалци ширум светот. Погледнете за што станува збор во следното видео:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote