in

Нов трејлер за филмот на Marvel! BLACK WIDOW (ВИДЕО)

Објавувањето на филмот Black Widow е настај кој го очекуваме скоро една година. Сега конечно беше објавено дека филмот ќе дебитира на 9 Јули, а од студиото на Marvel не почестија со уште еден трејлер:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote