in

Искочи нов ТРЕЈЛЕР за SUICIDE SQUAD! (ВИДЕО)

Трејлерот за новиот филм на популарниот режисер James Gunn, Suicide Squad конечно искочи. Овој нов филм на DC за суперхероите, воопшто не е поврзан со претходниот филм кој го носи истото име. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote