in

ИЛУСТРАЦИИ КОИ НИ ЈА ДОЛОВУВААТ ПРОМЕНАТА ВО СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ ПОРАДИ КОРОНАВИРУСОТ!

Слики полни со иронија!

  1. „Мелодија за ѕвонење – социјална дистанца“

2. Како не се става маската!

3. “Нова нормала„

4. „На коронавирусот му се допадна ова!„

"Koronavirüs bunu beğendi."

5. Право користене на календарот!

6. „Можам да работам од секаде“

7. „Пред и после КОВИД-19“

8. Одење во кино во новата нормала!

9. Идеалното решение за се!

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote