in

Како и целиот нормален свет: Новак и Јелена покажаа како го поминуваат ВИКЕНДОТ во Србија!

Јелена Џоковиќ го воодушеви целиот Инстаграм со својата слика!

Јелена Џоковиќ објави фотографија во прегратката на нејзината драга Тара и покажа каде го поминуваат времето во Србија.

Околу нив има огромни ливади, зеленило и само природа.

„Време со фамилијата“, напиша Јелена, а на локацијата ја означи Србија, додека во околината можеме да видиме дека семејството Џоковиќ реши да го помине викендот во природа.

Коментарите започнаа да следат: „Прекрасно е што уживате во природа со своите деца“, „Одете насекаде, но дојдете во вашата куќа“, „Убавата Јелена со нејзината принцеза!“

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote