in

Ова е новиот МЕГАХИТ на Netflix – JUPITER’S LEGACY (ВИДЕО)

Jupiter’s Legacy е најноват асерија на Netflix и според критичарите се очекува да го „покори“ светот. Серијалот е за децата на познати суперхерои кои се обидуваат да избегнат од сенката на нивните родители. Серијата ќе стане достапна на 7 Мај на платформата Netflix. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote