in ,

СлаткоСлатко

(ВИДЕО) Погледнете го новиот трејлер за „Don’t Look Up“, филм полн со оскаровци

Објавен е нов трејлер за филмот „Don’t Look Up“ со Леонардо ди Каприо, Џенифер Лоренс и Џон Хил во главните улоги, а филмот ќе биде достапен на Нетфликс од 24 декември.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote