in

Ново од HBO – BEARTOWN (ТРЕЈЛЕР)

Хокејот е последната надеж за гратчето Бертаун, а воедно е и кривецот за нивната голема мака. На денот на полу-финалето во хокејарското првенство, се случува насилен чин кој ја остава една млада девојка трауматизирана и целиот град потресен. Погледнете го трејлерот на оваа драма од HBO:


Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote