in

Ново од Netflix – A WEEK AWAY (ТРЕЈЛЕР)

Загрижен тинејџер се обидува да ја разбие монотоноста на својот живот учествувајќи во летен камп. Таму ја пронаоѓа нови пријатели, љубов и место кадешто припаѓа. Погледнете го трејлерот за овој филм:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote