in

Oваа серија од Netflix мора да ја погледнете – SHADOW AND BONE! (ВИДЕО)

Shadow and Bone е книга која популарната стриминг платформа Netflix ја адаптира во серија. Оваа фантазија ја раскажува приказната за младата воинка која открива магија со која може да го обедини светот, но злите сили стојат на нејзиниот пат до целта. Погледнете го трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote