in

Пристигнува ново продолжение на American Pie?!

Популарната комедија American Pie ќе добие нов филм. Оваа вест ја потврди актерката Tara Reid во новото интервју. Зборувајќи за Closer магазинот, 45 годишната актерка изјави дека постојат планови за снимање на нов филм со оргиналната екипа.

Tara ја глумеше Vicky во комедијата која беше објавена во 1999, и ја повтори својата улога во следните два филма Amerian Pie 2 и American Reunion. „Го планиравме ова со години. Сите сакаме да се сними нов филм, но ќе видиме што ќе се случи.“ изјави таа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote