in

Љубители на мотори тука! Објавен тизер за Suzuki Hayabusa 2021!

Suzuki објави дека верзијата за 2021 година на нејзиниот главен мотор Hayabusa, ќе го има своето глобално деби на 5 февруари. Компанијата објави и тизер за претстојниот спортски турер.

Според видеото, двоколецот ќе го задржи основниот карактер на моделот во заминување, но ќе доаѓа со освежена група на инструменти и поставување на сите LED диоди за осветлување.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote