in

Објавен вториот трајлер за новата ТВ-серија на Марвел “What if…?”

Новиот “What if…?” трајлер е тука, заедно со датумот на објавување. Марвел откри дека серијата ќе почне да се емитува на Disney+ на 11 Август. Нови епизоди ќе бидат објавувани секоја среда. Погледнете го новиот трејлерот подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote