in

Одбојкарката има тетоважа на провокативно место! (ФОТО)

Кристина Карапетјан важи за една од најзгодните и најсексапилни одбојкарки на светот.

Жешката одбојкарка на Инстаграм ја следат голем број луѓе, а оваа социјална мрежа ја користи засега за да се промовира себе си и своето згодно тело.

Атрактивната Кристина неодамна објави фотографија потполно гола со порака: „Ми требаш“, алудирајќи на поддршката од обожавателите и растечкиот број на оние кои ја „следат“, со цел да собере нови следбеници.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote