in

Погледнете го феноменалниот погодок на Елиф Елмас во победата против Парма! (ВИДЕО)

Во Италијанската Серија А се сретнаа екипите на Наполи и Парма, а подобара екипа беше екипата на нашиот репрезентативец Елиф Елмас. Токму Елиф го отвори натпреварот со одличен погодок откако успеа да издрибла неколку противнички фудбалери. Натпреварот заврши со 2-0 а погодокот на Елмас можете да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote