in

Социјалните медиуми беа преплавени со овие слики! Одвратен инцидент во светски познатиот ланец брза храна! [ФОТО]

Сликите направени во 2016 година на светски познатиот ланец брза храна во Америка се вратија на социјалните мрежи. Одвратно беше што работникот во кујната ја продолжи својата работа без да ги мие рацете откако ја стави раката во панталоните на сликите што предизвикаа бес.

Одвратното движење на жена која работи во светски познатиот ланец брза храна во Америка остави свој белег на социјалните мрежи. Клиент кој сакал да јаде хамбургер ја замолил жената што работи во кујната да му испрати компири откако ќе нарача.

Еве за што станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote