in

Огнен предмет виден како влегува во атмосферата над САД! [ВИДЕО]

Сликите снимени во Вирџинија, САД покажуваат огнена топка кога влегува во атмосферата. Оние моменти се снимени како паѓа. Предметот, сè уште не е утврден.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote