in

МНОГУ ОСТАР ПАД НА BITCOIN-ОТ! Моментална состојба на криптовалутата е..

По големите рекорди на најпознатата криптовалута во светот, доцна во ноќта имаше многу остар пад. Моментално цената на Bitcoin-от е 46.305 американски долари (за време на пишување на овој пост).

Може да кажеме дека денеска генерално криптоберзата е во пад.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote