in

Сакате да купите остров на Бахамите? Потребни ви се САМО 20 милиони долари!

Доколку ви е потребен одмор и малку тишина, има ли нешто подобро од приватен остров опкружен со егзотични плажи и кристални води? Звучи како да сте во рајот, нели?

Епа за нешто помалку од 20 милиони долари сето тоа може да биде ваше. За жал цената на рајот не е ефтина. St. Andrew е островот кој се наоѓа на Бахамите и е голем 730 хектари. Моментално е на продажба за точно 19.5 милиони долари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote