in

Новиот стајлинг на Rihanna денеска е топ тема! [ФОТО]

Папараците успеаја да ја фотографираат Rihanna додека одеше на интимна вечера во Санта Моника, а сите светски медиуми бучат за нејзиниот стајлинг денес.

Пејачката носеше зелени панталони, еднобоен џемпер и кожна јакна. Имала и необична фризура – плетенки.

Позната по предизвикувачки и смели модни комбинации, Rihanna ги воодушеви критичарите.

На вечера ја придружуваше раперот АСАП Роки, со кого е во врска веќе некое време.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote