in

Ова е новиот суперхерој на Марвел- Shang-Chi! (ВИДЕО)

Марвел продолжува со новите проекти по кратката пауза. Сега пристигнува првиот суперхерој со потекло од Азија. Филмот се очекува да искочи во втората половина од 2021 и со тоа да започне најновата „фаза“ од MCU. Погледнете како изгледа новиот суперхерој:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote