in

Најново од Овен Вилсон и Селма Хајек: Bliss (ТРЕЈЛЕР)

Човекот со амбиции (Овен Вилсон) и мистериозната жена (Селма Хајек) веруваат дека живеат во симулација и дека нивниот новосоздаден свет почнува да станува неподносли. Тие се обидуваат да дознаат што е реалност и каде всушност припаѓаат. Погледнете го трејлерот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote