in

Оженет и татко на 3 деца, но оди на работа веќе 4 години облечен во високи потпетици и здолништа! [ФОТО]

61-годишниот човек по име Марк Бајран, кој живее во Германија, со години одел на работа со здолниште и фенси високи потпетици.

Марк Брајан, татко на 3 деца и живее во Германија, привлекува внимание со своите високи потпетици и здолништа. Брајан вели дека оваа облека не е родова.

Брајан, кој има висина од 1,80 со чевли без потпетици, не се откажа од носење здолништа и високи потпетици дури и кога работеше од дома за време на пандемијата. Кога ме прашуваат мажите за совет им велам: „Ако прашувате за потпетици, тогаш започнете со ниска потпетица и движете се нагоре со зголемувањето на самодовербата“. вели.

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote