in

ВИРАЛНА СНИМКА НА ПАНДА И НЕЈЗИНИОТ НЕГУВАТЕЛ! [ВИДЕО]

Видео-снимката од шестмесечната панда Фу Бао во зоолошката градина во Јужна Кореја, стана вирална.

Ова мече е првото родено џиновско мече во Јужна Кореја. Погледнете за што станува збор.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote