in

УбавоУбаво

СРЕЌНО ЛЕГЕНДО! Нашиот мајстор се прости од репрезентацијата! [ФОТО]

20 години, 122 натпревара, 38 гола, и безброј магии! Нашиот најдобар, Горан Пандев!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote