in

Патиките што ќе ги посакаат сите момчиња чинат 190 долари!

Mike и Undefeated објавија нов модел на патики инспирирани од ликот и делото на Коби Брајант, легенда на Лос Анџелес Лејкерс, наречен Kobe 5 Protro „Hall of Fame“.

Кошаркарот Коби Брајант, кој загина во хеликоптерска несреќа на крајот на јануари, постхумно беше примен во Куќата на славните во Спрингфилд, како прв во „класа 2020“.

Сè уште не е објавено колкава ќе биде цената, но се претпоставува дека UNDEFEATED x Nike Kobe 5 Protro ќе се најде во продажба до крајот на годината по цена од околу 190 американски долари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote